×
Lokmacı Arabası − Lokmacı | Hayır Lokması | İstanbul Uygun Fiyat
SİPARİŞ HATTI: 0(530) 325 40 10
MENÜ Hemen Ara!

Lokmacı Arabası

1965 yılından bugüne tecrübemizle taşıdığımız lezzetlerden olan lokma, günümüzde Türk adetleri ve geleneksel lezzetleri arasında büyük rol almaktadır. Eski zamanlarda sıklıkla el arabalarında satışı yapılan lokma, teknolojinin gelişip ilerlemesi sayesinde bugün hem işlevselliği hem de görselliği ve taşınabilirliği açısından geliştirilerek Mobil Lokmacı Arabası olarak dizayn edilmiş ve istenen her noktada hizmet verecek teknolojilerle donatılmıştır. Lokmacı Arabası bir lokmanın yapımı yani hamuru yoğurma, şekillendirme, pişirme, şerbetleme ve paketleme gibi aşamalara sahiplik yapabilecek teknolojiler ile donatılmıştır.

Aracın sahip olduğu tüm bu işlevselliği hem seri üretim hem de hijyen açısından oldukça önemlidir. En son teknoloji araçlarda sağlık ve hijyen kurallarına uygun şekilde tecrübeli, usta ellerden dökülen lokmalar, şüphesiz tadımı yapan kişi ve kişilerin yüzlerini güldürecektir. Lokmacı arabalarının tasarımı, genelde insanları lokma yapılışı görünecek şekilde tasarlanmış düzenektedir. Yapılışı hijyenik olsa bile bazı lokma firmaları kalitesiz malzeme kullanıp, insan sağlığı ile oynamaktadır. Firmamız ise tüm şeffaflığı ile hijyenik üretim süreci ve tamamı helal ve kaliteli malzemeler kullanmayı misyon edinmiştir.Bu neden ile lokma siparişi vermeden önce çalışmayı düşündüğünüz firmanın işleyişini iyice araştırmanızı, daha önceki çalışmalarına göz atmanızı ve referans bilgileri hakkında fikir sahibi olmanızı tavsiye ederiz. Biz tam şeffaflığı ile kendine güvenen bir Lokma Firması olduğumuz için firmamızın önceki yapmış olduğu işleri araştırabilir, yerimizde ziyaret edebilir ve ihtiyaç halinde 500 ile 5000 adetli seçeneklerimiz arasından size uygun olanı seçebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Firmamız çok sayıda aracı ve tam donanımlı çalışanları ile müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir. Lokma üretiminin tüm gerekliliklerine sahip şekilde el değmeden tecrübeli lokma ustaları tarafından lokma hazırlanmaktadır. Lokmanın dağıtımı bir porsiyonluk tabak, çatal ile personellerimiz tarafından misafirlerinize sunulmaktadır. Lokma dökme ve dağıtımı konusunda her bakımdan ender profesyonellikte firmalardan biri olarak ihtiyaç halinde en doğru seçeneğin biz olduğumuzu belirtmek isteriz.


İstanbul Mobil Hayır Lokması
Vefat eden yakınlarınızın hayrına lokma döktürüp dağıtmak, onlarca kişinin hayır duasını almanın önemli yollarından birisidir. Bu sayede hem konuklara enfes bir lezzet ikram edebilir, hem de onların hayır duasını almış olursunuz. Gerek cenaze evlerinde gerekse cami önlerinde lokma dağıtma hizmetimizle insanlara ikram sunabilirsiniz. İstanbul’da lokma dökümü ve dağıtım firması olarak verdiğimiz hizmetlerimizde, hijyenik ve kaliteli lokmaları sizlerle buluşturuyoruz.

İstediğiniz bir tarihte, istediğiniz bir saatte ve istediğiniz konumda tarafımızdan Lokmacı Arabası talebinde bulunarak getirtebilirsiniz. Sizlerin hayırlı niyetlerinize vesile olmak ve bir parçada olsa hayrınıza katkı sağlamak bizim için oldukça önemli bir unsurdur. Firmamızı resmi sayfamız olan
lokmaci.com Üzerinden araştırabilir hizmetlerimize göz atabilir, sunacağımız hizmetin kalitesinden emin olduğunuzda iletişim kurabilirsiniz. Lokmayı büyük bir tecrübe ve ustalıkla hazırlayan ve dağıtımını gerçekleştiren firmamız, istekleriniz doğrultusunda sizlere menü şeklinde alternatifler de sunmaktadır.
06 Şubat 2023 | YAZIYI PAYLAŞIN:
KAPAT

Sizi Arayalım!

BİLGİLENDİRME

Formda yer alan her türlü kişisel bilgimin, LOKMACI.COM faaliyetlerinde, kampanyalarında, reklamlarında, tanıtımlarında ve iletişim çalışmalarında işlenebilmesine, kullanılmasına, saklanmasına, tarafıma sms, mms gönderilmesine ve sesli arama yapılmasına muvafakat ediyor ve izin veriyorum.

MESAJ GÖNDER HEMEN ARA!