×
Lokmacı Fiyatları − Lokmacı | Hayır Lokması | İstanbul Uygun Fiyat
SİPARİŞ HATTI: 0(530) 325 40 10
MENÜ Hemen Ara!

Lokmacı Fiyatları

Lokma, un, maya, tuz ve şekerle hazırlanan hamurun, sıvı yağda kızartılmasıyla hazırlanan koyu kıvamlı şerbet ile tatlandırılıp servisi yapılan bir Türk tatlısıdır.  Yapımından sonra bir porsiyonluk tabak ve çatal eşliğinde kişilere sunulur. Tabi ki, lokma tadımından alınan lezzetten memnun kalınması için kuşkusuz lokma ustasının becerikli olması gerekir. Yani hamur yoğur ardından kızart ve şerbetle gibi basit bir hazırlama şeklinden oluşan basit bir tatlı olduğunu söyleyemeyiz. Kullanılan malzemelerin kalitesi, hamur ile şerbet kıvamının da yerin olması oldukça önemlidir.

İstanbul bölgesinde çok sayıda lokma firması vardır. Firmalar arasında tarafınıza kaliteli hizmet sağlayacak firma sayısı maalesef çok azdır. Eğer firma analizi yaparsanız, firmamızın sizin için en doğru seçenek olduğunu da görmüş olacaksınız. Lokma Dökme ve dağıtma işleminin kesinlikle tecrübe ve ustalık isteyen bir iş olduğunuz belirtmek isteriz. Tabii ki, kişiler 20-40 adet şeklinde az miktarda lokma dökerek tüketebilir. Fakat bunu profesyonel anlamda gerçek lokma lezzetinde ve adetli bir şekilde yapmak, söylediğimiz gibi maharet ve tecrübe gerektirir.

Bundan dolayı İstanbul Lokmacı arayışında bulunduğunuzda sizler için yüksek adetli, kaliteli ve birden fazla konumda lokma dökebilecek kapasiteye ve tecrübeye sahip olan firmamız ile iletişime geçmenizi öneririz. Çünkü sahip olduğumuz yeni nesil teknolojiler ve tecrübe ile 500 adette lokma ile 5000 adetteki lokmayı da aynı profesyonellikte hazırlayarak dağıtımını gerçekleştirebiliriz.
lokmaci.com adresi üzerinden bizler ile iletişime geçerek edindiğimiz profesyonellik hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Uzun yıllardır lokma sektöründe yer alan lider kuruluşlardan biri olarak usta ekip ve son teknoloji ekipmanlara sahip olduğumuzdan bugün yüksek kalite ve tabi ki en iyi lezzete sahip lokmaları sizler için hazırlayabiliriz.


Istanbul Hayır Lokması Fiyatları
Yapmak istediğiniz mevlit, asker uğurlaması, kına ve Kurban Bayramı gibi özel günlerinizde konuklarınıza sunmak istediğiniz ziyafet yemeği için geceden hazırlık yapmak yerine bizleri arayarak semtinize Mobil Lokma Aracı talep edebilirsiniz. Ayrıca isterseniz sıcak lokma döküm ve dağıtımı ile birlikte sunduğumuz pide, ayran ya da pilav üstü tavuk döner, ayran menülerimizi seçerek kafanızı ve vücudunuzu yormadan konuklarınıza bir ziyafet yaşatabilirsiniz. Yoğun ve kalabalık içerikli organizasyonlarda ev mutfağında hazırlık yapmak bir hayli zorlayıcıdır bunun yerine profesyonel Lokmacı hizmetine başvurabilir, sizler konuklarınızla keyifle sohbet ederken bizler sizin adınıza seçmiş olduğunuz ikramları servis edebiliriz.

Sünnet, söz, kına, nişan, asker gecesi ve cenaze gibi durumlarda sizlerin yükünü hafiflettiğimiz gibi hayır işlemek istediğinizde de hayrınıza helal ürünlerimiz ile vesile olmak isteriz. Yani bir sokak arasında cadde ortasında veya cami önü gibi yerlerde sadece hayır duası almak niyetiyle lokma döktürmek ve dağıtmak istediğiniz durumlarda firmamızın bu isteğinizi yılların getirmiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile yerine getireceğine emin olabilirisiniz. Lokmacı fiyatları araştırmanızı sonlandırarak detaylar için bizlerle iletişime geçebilirsiniz ve aklınıza takılan tüm soruları ayrıntılı bir şekilde yanıt alabilirsiniz.
 
06 Şubat 2023 | YAZIYI PAYLAŞIN:
KAPAT

Sizi Arayalım!

BİLGİLENDİRME

Formda yer alan her türlü kişisel bilgimin, LOKMACI.COM faaliyetlerinde, kampanyalarında, reklamlarında, tanıtımlarında ve iletişim çalışmalarında işlenebilmesine, kullanılmasına, saklanmasına, tarafıma sms, mms gönderilmesine ve sesli arama yapılmasına muvafakat ediyor ve izin veriyorum.

MESAJ GÖNDER HEMEN ARA!