×
Lokmacı İstanbul − Lokmacı
SİPARİŞ HATTI: 0(530) 325 40 10
MENÜ Hemen Ara!

Lokmacı İstanbul

İçerdiği enfes lezzeti sayesinde geçmişten günümüze kadar taşınmayı başaran Lokma, bugün hemen her evde yapılır ve gelen konuklara ikram edilir. Ancak nişan, söz, sünnet ve cenaze gibi yoğun insan sirkülasyonunun olduğu zamanlarda tabi ki Lokma Dökme profesyonel anlamda gerçekleştirilmelidir. Lokmanın yapımı basit gibi görünse bile aslında ciddi ölçüde hüner gerektiren bir iştir. Özellikle yüksek adette döküleceği zaman hamurun ve şerbetin kıvamını ayarlamak oldukça önemlidir. Bundan ötürü gerek mutlu bir gününüzde gerekse ölen bir yakınınızın ardından lokma döktürmek isterseniz, amatör lokma firmalarından uzak durmanızı tavsiye ederek, uzman kuruluşlardan destek almanızı önermekteyiz. Bu noktada Lokmacı İstanbul araştırmanızın olumlu sonuçlanması için bizlerle iletişime girmenizin doğru bir adım olacağını belirtmek isteriz. 600’ü geçkin personel sayışımız ve 100’ü aşkın araç filomuz sayesinde bugün istediğiniz noktada adınıza lokma dökerek hijyenik şekilde dağıtımını gerçekleştirebiliriz.

Lokma dökme hizmeti günümüzde bir sektör haline geldiği için bugün yaptığınız İstanbul Lokmacı araştırmasında karşınıza sayısız firmanın çıkması yüksek ihtimaldir. Fakat bu lokma firmaları için hepsi profesyonel hizmet verir diyemeyiz. Kalitesiz malzeme kullanımı, kalmış yağ kullanımı gibi olumsuzluklara bağlı olarak cüzi miktara hizmet verilmekte ve sizlerin hayır amaçlı döktürdüğünüz lokma maalesef ki, hayırlara vesile olmamaktadır. Çünkü halka açık bir alanda dağıtılan lokmanın tadı beğenilmezse normal olarak çöpe atılır ve beklediğiniz hayır duası da edilmez. Bu nedenle hayır amaçlı dağıttığınız lokmanın hayırlara vesile olması için firmamızla tanışarak alanında en profesyonel lokma ustalarımızdan destek alabilirsiniz. Dilerseniz adınıza dağıtacağımız lokmanın kalitesini görmek üzere bizleri yerimizde ziyaret edip, Lokma tatlımızı tadabilirsiniz. Bu sayede profesyonelliğimizi de test etmiş olur ve gönül rahatlığı ile istediğiniz adette, istediğiniz yerlerde lokma döktürtebilirsiniz. firmamız en az 500 adet lokma, en fazla sınırsız şekilde sizlere hizmet verme kapasitesine sahiptir. İsterseniz İstanbul’un sadece bir semtinde, isterseniz de birden fazla semtinde eş zamanlı olarak Lokma Döktürme talebinde bulunabilirsiniz.

Her iki koşulda da firmamızın sizin adınıza dökeceği lokmayı titizlikle yerine getireceğini bilmelisiniz. Bu nedenle amatörlerle hiç uğraşmadan her çeşit niyetinizde bizlerle iletişime geçebilir, üst düzey kalitede hizmet alabilirsiniz. Bizler son model Lokma Arabası ile el değmeden sizler adına lokma döküyor ve uzman kadromuzla birlikte tek porsiyonluk tabaklarda servis ediyoruz. Kullandığımız un ve yağ kaliteli olduğu gibi asla kalmış yağda lokma kızartmıyor, sürekli yağ değişimi yaparak lezzete önem verdiğimiz gibi kalitemizden ödün vermiyoruz. Yakın bir akrabanızın vefatının ardından dilerseniz lokma arabamızla bulunduğunuz lokasyona geliyor ve merhum arkasından hayır duası edilmesi niyetiyle lokma döküyoruz. Kadromuzda yer alan her birey işinin ehli kişilerden oluşmakta ve personel kıyafetiyle birlikte steril şekilde konuklarınıza hizmet sunmaktadır. Kısacası sizlerin Lokmacı ihtiyaçlarınızda her açıdan avantaj sağlayacak firmamızla işbirliği yaparsanız, pişman olmayacağınızın altını çizmek isteriz. 
03 Şubat 2020 | YAZIYI PAYLAŞIN:
KAPAT

Sizi Arayalım!

BİLGİLENDİRME

Formda yer alan her türlü kişisel bilgimin, LOKMACI.COM faaliyetlerinde, kampanyalarında, reklamlarında, tanıtımlarında ve iletişim çalışmalarında işlenebilmesine, kullanılmasına, saklanmasına, tarafıma sms, mms gönderilmesine ve sesli arama yapılmasına muvafakat ediyor ve izin veriyorum.

MESAJ GÖNDER HEMEN ARA!