×
Hayır Lokması Döktürme − Lokmacı | Hayır Lokması | İstanbul Uygun Fiyat
SİPARİŞ HATTI: 0(530) 325 40 10
MENÜ Hemen Ara!

Hayır Lokması Döktürme

Lokma, ortası delik halka ile küre şeklinde iki çeşitte yapılan geleneksel Türk tatlılarından biridir. Kökeni Osmanlı’ya kadar dayanan ve günümüzde halen sıklıkla yapılan tatlı, doğru ellerden döküldüğünde damaklarda enfes bir tat bırakmaktadır. Bakıldığında un, su, tuz ve maya ile yani toplamda 4 temel malzeme ile yapılan Lokma, sanıldığı kadar basit bir yapıma sahip değildir. Un ve yağın kalitesi, kişi sayısına göre hamur kıvamının tutturulması, şerbetin yoğunluğu gibi hususlar lezzetli bir lokma için önemli detaylardır. Dolayısıyla Hayır Lokması Döktürme hizmeti için bahsettiğimiz uzmanlıkta bir lokma tatmak ve tattırmak isterseniz, bu doğrultuda profesyonel lokma firmalarıyla irtibata geçmeniz gereklidir. Takdir edersiniz ki, her lokma ustasının lokma dökme usulü birbiri ile aynı değildir. Yani lokma ustalarının kendilerine özgü kullandığı ölçü vardır. Bundan ötürü kiminin elinden dökülen lokmanın tadını unutmak mümkün değilken, kiminin yaptığı lokma ise insanı lokma tatlısından nefret ettirir diyebiliriz.

Bundan ötürü niyet ettiğiniz hayrın yerini bulması için Hayır Lokması döktürmek istiyorsanız, o halde tecrübe sahibi firmalardan bu konuda yardım almanız gerektiğini söylemek isteriz. Bizler uzun yıllardır bu sektörde başarılı işleriyle %100 memnuniyet elde etmiş bir kuruluş olarak, Sizler için En İyi Lokmacı olduğumuzun altınız çizeriz. 500 adetten başlayarak sınırsız sayıda lokma dökme kapasitesi olan firmamız, istediğiniz adette kendi semtinizde veya uygun gördüğünüz bir yerde adınıza lokta dökerek halka servis edebilir. Uzman bir kadroya sahip olmamızın yanı sıra geniş araç filomuzun da oluşu, bizlere siz değerli müşterilerimize sınırsız hizmet olanağını sunmaktadır. ister eş, dost ve akrabalarınıza, isterse de hiç tanımadığınız yoldan geçen kişilere lokma dağıtmak isteyin fark etmeksizin bizler her daim adınıza dökeceğimiz lokmaları hijyen kuralları çerçevesinde hazırlamakta ve dağıtımını gerçekleştirmekteyiz. 

Web sitemizi ziyaret ederek referanslarımızı inceleyebilir, galeriden daha önceki hizmet detaylarımıza göz atabilir ve profesyonelliğimize inandığınızda bizlerle iletişime geçerek Lokmacı İstanbul arayışınıza son verebilirsiniz. Ayrıca www.lokmaci.com site adresinden de firma geçmişimizi analiz edebilirsiniz. Şimdiye dek belki bir kez belki de çok kez bir sokak arası ya da cadde kenarında Lokma Arabası ile karşılaşmışsınız. Ancak gerçek anlamda lokmanın tadını günümüzde çok az insanın bildiğini vurgulayarak, hem konuklarınız hem de hayır için dağıttığınız insanların bu lezzetti gerçek ellerden tatması için tercihinizi doğru yerlerden yana yapmalısınız. Yani lokma konusunda bizleri tercih edersiniz, hiç şüpheniz olmasın adınıza dağıtılan lokmanın tadı asla unutulmayacaktır. Son model araçlarımızda el değmeden dökülen lokmalar, özel kıyafet giyen personellerimiz aracılığıyla tek porsiyonluk tabaklarda kişilere ikram edilmektedir.  Adınıza dökülen lokmanın insanlarda ne denli mutluluk hissi oluşturduğunu hizmet noktasına gelerek kendi gözlerinizle görebilir, müsait değilseniz de gördüğünüz resimlerde kişilerin mutluluğuna ortak olabilirsiniz. Kısacası niyetiniz ne olursa olsun iyi bir Lokmacı arayışında iseniz, doğru adresiniz olacağımızı belirterek iletişime geçmenizi öneririz. 
10 Ocak 2020 | YAZIYI PAYLAŞIN:
KAPAT

Sizi Arayalım!

BİLGİLENDİRME

Formda yer alan her türlü kişisel bilgimin, LOKMACI.COM faaliyetlerinde, kampanyalarında, reklamlarında, tanıtımlarında ve iletişim çalışmalarında işlenebilmesine, kullanılmasına, saklanmasına, tarafıma sms, mms gönderilmesine ve sesli arama yapılmasına muvafakat ediyor ve izin veriyorum.

MESAJ GÖNDER HEMEN ARA!