×
Mobil Lokma Arabası − Lokmacı | Hayır Lokması | İstanbul Uygun Fiyat
SİPARİŞ HATTI: 0(530) 325 40 10
MENÜ Hemen Ara!

Mobil Lokma Arabası

Uzun yıllardan bu güne kadar taşınan lezzetlerden biri olan lokma, günümüzde Türk adetleri ve geleneksel lezzetleri arasında yer almaktadır. Eski dönemlerde daha çok el arabalarında satışı yapılan lokma, teknolojinin de gelişmesi sayesinde bugün hem işlevsel hem de görsel açıdan geliştirilerek Mobil Lokma Arabası olarak dizayn edilmiş ve istenen her noktada hizmet verecek özelliklerde donatılmıştır. Lokma arabaları temelde hamurun üretilmesi, kızartılması, süzülmesi ve şerbetlenmesi şeklinde özel alanları içeren tasarıma sahiptir. Bu alanlar hem seri üretim hem de hijyen açısından oldukça önemlidir. Son sistem araçlarda sağlık kurallarına uygun vaziyette usta ellerden dökülen lokmalar, kuşkusuz yiyen kişilerin yüzlerini güldürecektir. Lokma arabalarının tasarımı, genelde insanları lokma yapılışını görecek düzenektedir. Yapılışı steril olsa bile bazı lokma firmaları kalitesiz malzeme kullanıp, en önemlisi kalmış yağda lokmaları kızarttığı için hem lezzet hem de sağlık açısından olumsuzluklar teşkil etmektedir. 

Bu sebeple Lokma Siparişi vermeden evvel mutlaka çalışmayı düşündüğünüz firmanın geçmişini araştırmalı, daha önceki çalışmalarına göz atmalı ve referans bilgileri hakkında fikir sahibi olmanızı tavsiye ederiz. Bizler her açıdan kendine güvenen bir Lokma Firması olduğumuz için istediğiniz noktadan firmamızı araştırabilir, bizleri yerimizde ziyaret edebilir ve ihtiyaç halinde dilediğiniz adette sipariş geçebilirsiniz. Firmamızın geniş araç filosu ve uzman dev bir kadrosu bulunmaktadır. Lokma üretiminin tüm gerekliliklerine sahip şekilde el değmeden En İyi Lokma Ustaları tarafından lokma hamuru hazırlanmakta, kızartılmakta ve süzülerek şerbetlenmektedir. Lokmanın dağıtımı personellerimiz tarafından tek porsiyonluk tabaklarda kişilere sunulmaktadır. Kısacası lokma dökme konusunda her bakımdan ender firmalardan biri olarak ihtiyaç halinde en doğru adresiniz olacağımızı belirtebiliriz. 

Lokma, tek bir nedene dayalı olarak dağıtılmaz. Türk mutfağının değerli tatlarından biri olarak açılış, cenaze, kandil, dini günlerde, söz merasimlerinde, sünnet düğünlerinde ve sadece hayır duası niyetiyle gibi sayılabilir pek çok sebepten ötürü lokma siparişi verilebilir. Burada önemli olan nereden sipariş verdiğiniz ve insanlara nasıl bir tat sunduğunuzdur. Yani gerçek lokma lezzeti için bahsettiğimiz gibi uzman bir Lokmacı ile anlaşarak kişilerin keyifle lokma tatmasına vesile olabilirsiniz. Özel günlerinizde ya da bir yakınınızı kaybettiğinizde hayır duası almak için ziyaretinize gelenlere lokma dağıtabilir, hiç yorulmadan konuklarınızı en iyi şekilde ağırlarken bir yandan da hayırlı bir işe imza atabilirsiniz. Sizlerin hayırlı niyetlerinize vesile olmak ve bir parçada olsa hayrınıza katkı sağlamak için işimizi severek yaptığımızı belirtir ve en iyi lezzete sahip lokmaları, son model Lokma Arabası eşliğinde üreterek dağıttığımızı bilmenizi isteriz. Firmamızı resmi internet sayfamızdan ya da www.lokmaci.com üzerinden araştırarak, kaliteli hizmet sunacağımızdan emin olduğunuzda iletişim kurabilirsiniz. Lokmayı ustalıkla hazırlayan ve dağıtımını gerçekleştiren firmamız, talebiniz doğrultusunda sizlere menü şeklinde farklı alternatifler de sunmaktadır. Detaylı bilgi almak isterseniz, bizleri arayabilir ve her daim hizmetinizde olduğumuzu söyleyebiliriz. 
21 Kasım 2019 | YAZIYI PAYLAŞIN:
KAPAT

Sizi Arayalım!

BİLGİLENDİRME

Formda yer alan her türlü kişisel bilgimin, LOKMACI.COM faaliyetlerinde, kampanyalarında, reklamlarında, tanıtımlarında ve iletişim çalışmalarında işlenebilmesine, kullanılmasına, saklanmasına, tarafıma sms, mms gönderilmesine ve sesli arama yapılmasına muvafakat ediyor ve izin veriyorum.

MESAJ GÖNDER HEMEN ARA!