×
Lokma Siparişi − Lokmacı | Hayır Lokması | İstanbul Uygun Fiyat
SİPARİŞ HATTI: 0(530) 325 40 10
MENÜ Hemen Ara!

Lokma Siparişi

Türk mutfağı kültüründe geleneksel bir lezzet olarak Osmanlı’dan günümüze kadar taşınmayı başaran Lokma, sadece birkaç malzeme eşliğinde yapılmakta olup, ustasının elinden çıktığında damaklarda muhteşem bir tat bırakmaktadır. Belirttiğimiz gibi un, tuz, su ve maya ile yoğurulan hamur, kızgın bol yağda kızartılarak kıvamlı bir şerbet içine atılır ve sonrasında tabaklara alınarak servis edilir. Az malzeme, kolay yapım gibi görünen Lokma Dökme işlemi, aslında bir hayli beceri ve tecrübe gerektirir. Hamur ve şerbet kıvamının tutturulmaması, lokma hamurunun kalmış yağda kızartılması gibi etkenler, hedeflenen lezzette lokmanın oluşmasını etkilemektedir. Bazı Lokma ustaları daha doğrusu lokma firmaları, maliyeti en aza çekmek adına hem kalitesiz malzeme kullanmakta hem de kaliteli lokma fiyatına satış yapmaktadır. İşte bu noktada lezzetinden emin olduğunuz Lokma Siparişi için önceliğiniz doğru firmaya ulaşmak olmalıdır. İşinin ehli lokma firmaları üretimden dağıtıma kadar her aşamayı titizlikle yürütmekte ve sizlerin lokma talebini en iyi şekilde yerine getirmektedir.

Bilmeniz gereken önemli bir husus Lokma Siparişi için illaki 1000-3000 adet gibi yüksek kişi sayısına göre lokma talep etmek zorunda olmadığınızdır. Yani bütçenize göre en az 500 adetten başlayan lokma siparişleri, çalışacağınız firma kapasitesine bağlı olarak sınırsız sayıya kadar ulaşmaktadır. Şöyle ki, 500 kişilik lokma siparişi verip tek bir noktada dağıtılmasını talep edebilir veya birden fazla noktada eş zamanlı olarak 5000 kişilik lokma dağıtılmasını isteyebilirsiniz. Kısacası en önemli etken bütçe olduğu için bütçeniz ve Lokma Döktürme amacınız doğrultusunda dilediğiniz şekilde lokma siparişi verebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken sadece uzman bir firmadan destek almanız, niyetlendiğiniz hayrın usulüyle gerçekleşmesine ön vermeniz olacaktır. Mesela geniş çaplı bir mevlit planladığınızı düşünürsek, mevlit cami veya evde olsun fark etmeksizin kişilere sunacağınız ikram neticesinde hayır duası almanız için kuşkusuz kişilerin tattıkları ikramdan lezzet alması gerekir.

Damaklarda kötü bir tat bırakan ikram için tahmin edersiniz ki, hiç kimse dua etmeyecektir. Bundan ötürü Hayır Lokması olarak da bilinen Türk tatlısını dağıtacağınız zaman profesyonel destek alarak niyetinizin hayırla sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz. Bizler uzun yıllardır lokma dökme sektöründe yer alan kurumsal bir firma olarak sizlerin tüm taleplerini ustalıkla karşılayacak kapasiteye sahibiz. 600 kişiden fazla profesyonel ekibimiz, 100’den fazla araç filomuz ile dilediğiniz yerde dilediğiniz adette adınıza lokma dökerek dağıtımını steril koşullarda gerçekleştirebiliriz. Personellerimiz lokma servisinde özel personel kıyafeti giyinmekte ve Lokma Ustaları tarafından el değmeden hazırlanan lokmaları tek porsiyonluk tabaklar halinde dağıtmaktadır. Son model lokma arabaları içinde hünerli ustalarımız tarafından taze şekilde dökülen lokmalar, sıcak haliyle insanlara sunulduğu için tadan kişilerin yüzlerindeki gülümseme her zaman resmedilmektedir. Bizlerle çalışmayı tercih ettiğinizde lokma dağıtım noktasına gelebilir veya sizin için çekilen resimlere göz atarak işlediğiniz hayrın neticesine kendi gözlerinizle şahit olabilirsiniz. 
 
12 Ocak 2020 | YAZIYI PAYLAŞIN:
KAPAT

Sizi Arayalım!

BİLGİLENDİRME

Formda yer alan her türlü kişisel bilgimin, LOKMACI.COM faaliyetlerinde, kampanyalarında, reklamlarında, tanıtımlarında ve iletişim çalışmalarında işlenebilmesine, kullanılmasına, saklanmasına, tarafıma sms, mms gönderilmesine ve sesli arama yapılmasına muvafakat ediyor ve izin veriyorum.

MESAJ GÖNDER HEMEN ARA!