×
Lokmacı Fiyatları İstanbul − Lokmacı | Hayır Lokması | İstanbul Uygun Fiyat
SİPARİŞ HATTI: 0(530) 325 40 10
MENÜ Hemen Ara!

Lokmacı Fiyatları İstanbul

İstanbul bölgesinde tahmin edeceğiniz gibi sayısız lokma firması vardır. Bunlar arasında tarafınıza kaliteli hizmet sunacak firma sayısı maalesef ki azınlıktadır. Dolayısıyla Lokmacı Fiyatları İstanbul şeklinde araştırmaya girişmeden evvel profesyonel firma analizi yaparsanız, daha olumlu sonuçlar elde edeceğinizi söyleyebiliriz. Lokma, bildiğiniz gibi kökeni oldukça eskilere dayanan Türk tatlı çeşitlerinden biridir. Un, su, tuz ve maya ile birlikte yoğrulan hamur küre ya da ortası delik halka şekli verilir ve ardından kızgın yağda kızartılarak şerbet içine atılır. Sonrasında tek porsiyonluk tabak ve çatal eşliğinde kişilere sunulur. Tabi ki, lokmayı tadanların aldığı lezzetten memnun kalması için kuşkusuz lokma ustasının maharetli olması gerekir. Yani malzemeleri bir kaba koy yoğur ve kızart gibi basit bir hazırlama şeklinin olduğunu söyleyemeyiz. Kullanılan malzemelerin kaliteli olması gerektiği gibi hamur ile şerbet kıvamının da yerin olması önemlidir. 

Kısaca Lokma Dökme işleminin kesinlikle tecrübe ve beceri isteyen bir iş olduğunuz belirtmek isteriz. Tabi ki, kişiler evlerinde hane halkı için 20-40 adet şeklinde az miktarda lokma dökerek tüketebilir. Fakat bunu profesyonel anlamda gerçek lokma lezzetinde yapmak, söylediğimiz gibi maharet gerektirir. Bundan ötürü İstanbul Lokmacı arayışına girdiğinizde sizler için yüksek adetli ve birden fazla noktada lokma dökebilecek kapasiteye sahip bir firmayla anlaşmanızı önermekteyiz. Çünkü bu şekil uzmanlığa sahip bir kuruluş 500 adette lokma ile 5000 adetteki lokmayı da aynı profesyonellikte hazırlayarak dağıtımını gerçekleştirecektir. Bu konuda www.lokmaci.com site adresinden bizleri takip ederek edindiğimiz profesyonellik hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Uzun yıllardır lokma sektöründe yer alan lider kuruluşlardan biri olarak gerek ekip, gerekse ekipman konusunda son sistem donatıya sahip olduğumuzdan bugün yüksek kalite ve tabi ki en iyi lezzete sahip lokmaları sizler için hazırlayabiliriz. 

Mevlit mi yapmak istiyorsunuz? Konuklarınız için geceden hazırlık yapmak yerine bizleri arayarak semtinize Lokma Arabası talep edebilir ve sıcak lokma dağıtımı ile birlikte ekstra sunduğumuz ayran + pide ya da pilav üstü tavuk döner + ayran gibi menülerimizi değerlendirerek yorulmadan günü atlatabilirsiniz. Takdir edersiniz ki, yoğun kalabalık içerikli organizasyonlarda ev içinde hazırlık yapmak bir hayli zorlayıcıdır. Hazırlık tamamlandıktan sonra ise misafirlerinizle ilgilenecek enerjiniz kalmayacağı için çoğunlukla günün bitmesi dört gözle beklenmektedir. Bu şekilde işkence yaşamak yerine profesyonel Lokmacı hizmetine başvurabilir, sizler misafirlerinizle keyifle sohbet ederken bizler sizin adınıza gerekli ikramları servis edebiliriz. Sünnet, söz, kına, nişan ve cenaze gibi durumlarda sizlerin yükünü hafiflettiğimiz gibi hiç nedensiz hayır işlemek istediğinizde de hayrınıza vesile olmak isteriz. Yani bir sokak arasında sadece hayır duası almak niyetiyle lokma döktürmek isterseniz, firmamızın bu isteğinizi en iyi şekilde yerine getireceğini bilmelisiniz. Detaylar için bizlerle iletişime geçebilir, aklınıza takılan tüm sorulara ayrıntılı yanıt alabilirsiniz. 
 
12 Aralık 2019 | YAZIYI PAYLAŞIN:
KAPAT

Sizi Arayalım!

BİLGİLENDİRME

Formda yer alan her türlü kişisel bilgimin, LOKMACI.COM faaliyetlerinde, kampanyalarında, reklamlarında, tanıtımlarında ve iletişim çalışmalarında işlenebilmesine, kullanılmasına, saklanmasına, tarafıma sms, mms gönderilmesine ve sesli arama yapılmasına muvafakat ediyor ve izin veriyorum.

MESAJ GÖNDER HEMEN ARA!