×
İstanbul Lokmacı − Lokmacı | Hayır Lokması | İstanbul Uygun Fiyat
SİPARİŞ HATTI: 0(530) 325 40 10
MENÜ Hemen Ara!

İstanbul Lokmacı

 
Lokma tatlısı günümüze Osmanlı zamanlarından kalan şerbetli bir tatlıdır. Un, tuz, maya ve su ile yapılan bu tatlı, öncelikle hamurun kızartılması ve ardından şerbetlenmesi ile hazırlanan bir tatlıdır. Osmanlı zamanlarından günümüze kadar hayır işlerinde kullanılan bu tatlı hâlâ hayır işlerinde kullanılan bir tatlıdır. Hayır amacı ile dağıtılan lokmalar artık Osmanlı zamanındaki gibi el arabaları ile değil, özel donanımlara sahip lokma dağıtım araçları ile dağıtılmaktadır. Günümüzde İstanbul’da sizin adınıza lokma dökecek ve dağıtacak birçok kuruluş bulunmaktadır. Lezzetlerimiz ile öne çıktığımız firmamız Lokmacı İstanbul şehrin en ünlü lezzetlerinden biridir.

İstanbul’da hayır lokması dağıtan kuruluşlar artık her bölgede var. Son yıllarda birçok organizasyonda tercih edilen lokma eski zamanlarda cenazelerde ve mübarek günlerde dağıtılırdı. Bunun dışında adak için de kullanılırdı. Günümüzde daha farklı organizasyonlarda da lokma döküldüğü görülmektedir. Mekân açılışları, asker uğurlamaları, düğünler ve daha birçok yerde lokma dökülür ve dağıtılır. Bunlardan farklı olarak sadece hayır amacı ile de lokma dökülebilmektedir. Konu hayır olduğu zaman Türk gelenekleri çok köklüdür. Millet olarak geleneklerine bağlı olduğumuz için lokma dökme firmalarına olan ilgi oldukça yüksektir. Yoğun bir nüfusa sahip olan İstanbul’da dağıtımlar kısa sürede yapılmaktadır. Yoğunluğunun bir getirisi olarak da İstanbul’da bu firmalara ihtiyaç günden güne daha çok artıyor. Firmamız her bütçeye uygun menüleri bünyesinde barındırıyor ve hızlı bir şekilde büyüklüğe göre dağıtımı bitiriyor.

İstanbul Hayır Lokmacısı
Lokmacı, İstanbul’da milyonlarca insana hizmet vermiş bir şirkettir. Bu hizmeti hijyenik ve sağlıklı koşullar altında gerçekleştiriyoruz. Gerekli sertifikalara sahip firmamız, ustalarımızın özenli hizmetleri sonucunda %100 müşteri memnuniyeti skoru ile çalışma hayatına devam ediyor. Sizleri lezzetli lokmalar ile buluşturan ustalarımız lokmanın dökülmesi ve dağıtılması sırasında hijyenik açıdan gerekli teçhizatlar olan önlük, bone ve eldivenle çalışırlar. Size taze ve hızlı bir hizmet verirken sağlık önlemlerini de böylece almış oluyoruz. Servis için porsiyonlara ayrılan lokmalar plastik çatal ve tabaklarla kişiye özel olarak halka dağıtılır.

Evinizde de yapabileceğiniz lokma tatlısı 500 kişi gibi toplu şekilde olacağında işin içinden çıkılamayabilir. Büyük sayıda lokma dökmek için incelikli çalışmak gerekir. Usta ellerden çıkan lokmaların lezzeti damağınızda kalırken, tecrübesiz ellerden çıkan lokmalar sizi tatlıdan soğutabilir. Bu yüzden eğer lokma döktürme düşünceniz varsa tercihinizi araştırmalarınızı yapmanızın ardından yapmanızı öneririz. En önemli faktörler lezzeti ve firmanın müşteri memnuniyetidir. Bunun yanında firmanın filo büyüklüğü sizin istediğiniz hizmetin büyüklüğüne göre de önem taşır. Kaliteli malzemeler ile üretilen lokmalarımızın tadımını ister araçlarımızda isterseniz tesislerimizde yapabilirsiniz. Galerimizi inceleyerek geçmiş tecrübelerimizi, referans markalarımız ile yapılan iş birliklerini görebilirsiniz. 200’den fazla aracımız ve 500’den fazla personelimiz ile hizmetinizdeyiz. Detaylı bilgi için bizimle şimdi iletişime geçin.
04 Şubat 2023 | YAZIYI PAYLAŞIN:
KAPAT

Sizi Arayalım!

BİLGİLENDİRME

Formda yer alan her türlü kişisel bilgimin, LOKMACI.COM faaliyetlerinde, kampanyalarında, reklamlarında, tanıtımlarında ve iletişim çalışmalarında işlenebilmesine, kullanılmasına, saklanmasına, tarafıma sms, mms gönderilmesine ve sesli arama yapılmasına muvafakat ediyor ve izin veriyorum.

MESAJ GÖNDER HEMEN ARA!