×
İstanbulda Lokma − Lokmacı | Hayır Lokması | İstanbul Uygun Fiyat
SİPARİŞ HATTI: 0(530) 325 40 10
MENÜ Hemen Ara!

İstanbulda Lokma

 
Lokma, un, maya, tuz ve şekerle hazırlanan hamurun, sıvı yağda kızartılmasıyla hazırlanıp yoğun kıvamlı şerbete bandırılıp servisi yapılan bir Türk tatlısıdır. Lokma Türk geleneğinde uzun süredir korunmuş olan lezzetlerden birisidir. Hayır adına dağıtılan bu tatlı çeşidi, günümüzde profesyonel firmalar tarafından dağıtılıyor. İstanbul’da lokma sıklıkla karşılaştığınız dağıtım arabaları tarafından, hayrına lokma dağıtmak isteyen insanların adına dağıtılır.

Lokma dağıtmak için genellikle kalabalık caddeler ve meydanlar tercih edilir. Bazı zamanlarda cami çıkışlarında denk geliriz lokma dağıtım araçlarına. Cenaze lokması, mevlit lokması, düğünler, davetler gibi tüm üzüntülü veya mutlu günlerinizde lokma ikram etmek istediğinizde gezici araçlarımız ile İstanbul’un dilediğiniz adresinde, istediğiniz günler ve saatlerde hayrınıza lokma dağıtabiliyoruz. Bu günleriniz dışında sadece hayrına lokma dağıtmak istediğiniz zaman da yine geniş personellerimiz ile sizin adınıza lokma döküyoruz.

Lokmacı İstanbul aramalarınız sırasında karşınıza sayısız firma çıkmış olabilir. Lokma dökmek özellikle yüksek sayılarda dökülecek ise, incelik isteyen bir iş hâline gelir ve usta ellerden dökülmesi gerekir. Malzemeleri karıştır, kızart, şerbetini dök şeklinde yapılacak bir iş değildir. Bu yüzden özellikle yüksek sayıda davetli içeren veya halka dağıtılacak lokmaların dökülmesi için bir arayışınız varsa, bunu usta ellerin yapması sizin hayır lokmanızın amacını doğru yere taşıyacak bir hamle olur. Bu yüzden size önerimiz analizleriniz yaptıktan sonra bu işi profesyonel olarak yerine getirebilecek ve referansları kuvvetli firmalar ila çalışmanız olacaktır. Şimdi aramanıza son verip bizimle iletişime geçerek profesyonel hizmetimizden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

 
İstanbul’da Lokma Döktürme
Gezici lokma araçlarımız sayesinde İstanbul’da lokma dağıtımı için istediğiniz her bölgede kolaylıkla hizmet verebiliyoruz. Hayır lokması dağıtımı sırasında lokmalar halkın gözü önünde hazırlanıyor ve servisi plastik çatal ve tabak ile yapılıyor. Bu esnada personellerimiz hijyenik açıdan gerekli teçhizatlar ile donanmış oluyor. Araçlarımız da hijyenik açıdan tam not almış uygulamalar ile çalışma hayatına devam ediyor. Sizlere ve dağıtılan kişilere ise sağlıklı lokmaları taze bit şekilde gönül rahatlığı ile yemek kalıyor. Dağıtım sırasında orada bulunmasanız da dağıtılan insanların yüzündeki mutluluğu görmek isterseniz dağıtım alanından çekilmiş fotoğrafları bizden rica edebilir ve mutlu ettiğiniz insanların yüzündeki gülücükleri siz de görebilirsiniz. Düğün, sünnet düğünü, asker uğurlaması gibi yemekli organizasyonlarınızda ise personel kadromuz mekâna teslimi gerçekleştiriyor.

Mekân açılışı gibi uygulamalarda ise mobil hayır lokması araçlarımız ise mekân önünde istediğiniz gün ve saatte hizmet veriyoruz. Dilerseniz tesislerimizde gelip lokma için tadımlar yapabilir ve tercihinizi buna göre yapabilirsiniz. Minimum 500 kişilik hayır lokması ile başlayan menülerimizi inceleyebilir ve istediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz. Gelişmiş tesislerimiz ve geniş araç filomuz sayesinde kapasitemiz sınırsızdır. İstediğiniz takdirde İstanbul’un farklı semtlerinde aynı zamanda, birden çok aracımız da sizlere hizmet verebilir. Bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
04 Şubat 2023 | YAZIYI PAYLAŞIN:
KAPAT

Sizi Arayalım!

BİLGİLENDİRME

Formda yer alan her türlü kişisel bilgimin, LOKMACI.COM faaliyetlerinde, kampanyalarında, reklamlarında, tanıtımlarında ve iletişim çalışmalarında işlenebilmesine, kullanılmasına, saklanmasına, tarafıma sms, mms gönderilmesine ve sesli arama yapılmasına muvafakat ediyor ve izin veriyorum.

MESAJ GÖNDER HEMEN ARA!